قالب وردپرسافزونه وردپرسقالب فروشگاهی وردپرسقالب وردپرسقالب صحیفه
داریوش

داریوش

ماهی ک فعلا در ماه گرفتگی فرو رفته است.

داریوش علیزاده عضو سابق تشکل پلاک بوده و جالب است بدانید که سن زیادی نداشته و برخلاف باور بسیاری، متولد تهران نیست.
داریوش متولد هشت فروردین ۷۴ در اهواز است که در حال حاضر در شهرک اکباتان (تهران) زندگی میکند.
داریوش از همان ابتدا استعداد بالا و منحصر به فردی نشان داد، به طوریکه مضراب درباره اش اینطور میگوید: “من همیشه گفتم از معدود کار درستای رپ فارسیه
داريوش ملقب به تبهکار ادبیات از سن خيلى كم شروع به شعر نوشتن كرد و با همراهی بامداد كه رفيق و بچه محله اش بود تصمیم بر انتشار موزیکی گرفتند تا در پیروی آن تشكل پلاک را گسترش دهند.
با میکس تیپ قدرتمند سرباز صفر بود که خودش را در دل هیپ هاپ دوستان جای داد. این میکس تیپ آنقدر درخشید و درخشید تا مورد توجه خانواده ی ملتفت قرار گرفت و با حمایت اشخاصی همچون هیچکس، فدایی، قاف، مهدیار و بهرام رو به رو شد.
در ا‌دامه ترک های پرواز ممنوع، کلی خط روی سطر و خدافظی را منتشر کرد و با حضور در سینگل ترک موی پریشون با همراهی هیچکس و‌ رویا عرب و آلبوم های رنگی از رض و ساخت ایران از قاف شناخته تر از قبل شد.
تقریبا خبر اینکه داریوش به ملتفت میرود یا نه در دهان دوست دارانش زمزمه میشد که مهدیار با پستی در اینستاگرام رسما اعلام کرد که داریوش به ملتفت پیوسته است ! پسر ۲۰ ساله ای که با کلی آرزو و رویا به ملتفت پیوست.
عده ای میگفتند که داریوش راه ده ساله را یک شبه طی کرد و عده ای دیگر نگران این بودند که نکند داریوش هم کم کار شود.
مدت زیادی نگذشته بود که کار کوتاهی منتشر شد. کاری که داریوش را عوض کرده بود و مردم از این کار نهایت رضایت را داشتند.
حدود ۷ ماه گذشت و خبری از داریوش نشد. مخاطبین نسبت به این سکوت واکنش نشان دادند که در پی آن داریوش به طرز عجیبی خیلی رک در جواب گفت: “تا وقتی این همه مخاطب **ر مغز وجود داره از بنده کاری منتشر نمیشه و من نهایت رضایت رو دارم”
۱۴ ماه از پخش آخرین ترک گذشته بود ! داریوش باید کاری میکرد تا به تمام حاشیه ها پایان دهد. انجام داد و بعد از مدت ها سکوت با کاری غول به نام هرت به میادین بازگشت. کاری که تمام رپ فارسی مات و مبهوت بودند. کاری که همه لذت بردند و بهترین ترک هفته از لحاظ فلو و آهنگسازی شد، اما ماندگار نبود ! فقط کافی بود یک سر به میکس تیپ سرباز صفر بزنید و یک بار آهنگ هرت را گوش کنید تا تفاوت را احساس کنید.
۴۰ روز بعد از پخش هرت، داریوش در آلبوم دهقان ایفای نقش کرد و ترک خوبی به نمایش گذاشت اما متاسفانه باز به حاشیه هایى ورود پیدا کرد که باعث شد پیج اینستاگرامش را حذف کند. پیج اینستاگرامش بازگشت اما‌ همچنان ترکی از داریوش منتشر نمیشد تا اینکه بعد از مدت ها دورى در آلبوم حلبی آباد از صفیر حضور پیدا کرد.

قالب وردپرسافزونه وردپرسقالب فروشگاهی وردپرسقالب وردپرسقالب صحیفه